Size özel pratik ve avantajlarla dolu dünya E-ticaret’te!

Akbank, Denizbank, İş Bankası ve tüm Bonus özellikli kredi kartlarına 3 veya 6 taksit imkanı!

Faz Ticaret Nedir?

FazTicaret.com Nedir?

FAZTicaret.com, Schneider Electric’in elektrikçiler ve perakende satış noktaları için hazırladığı e-ticaret satış kanalıdır. FAZTicaret.com ile istediğiniz ürünü kolayca internetten sipariş edebilir, siparişinizin sevkiyat durumunu izleyebilir, fırsatlardan yararlanır ve çok çeşitli ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Nasıl mı kullanacaksınız? Hızlı alışveriş için www.fazticaret.com adresine tıklayarak siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Türkiye’de esi benzeri bulunmayan ve sadece siz elektrikçilerimize özel bu proje sayesinde Schneider Electric ürünlerine bir tıkla kolayca ulasabilecek, aldıgınız ürünleri taksitlendirebilecek ve FAZTicaret’e özel sürpriz kampanyalardan yararlanabileceksiniz. FAZTicaret ile vereceginiz her sipariste FAZPuan kazanma ve FAZPuan’ın ödül dünyasından dilediginizi seçme şansı da sizi bekliyor. Üstelik satın aldıgınız ürünler en geç 3 is günü içerisinde adresinize teslim ediliyor. FAZTicaret.com’a hemen gelin FAZ’la hızlı, FAZ’la karlı, FAZ’la kolay alışverişi hemen keşfedin!

FazTicaret.com'da Nasıl Alışveriş Yaparım?

FAZTicaret.com’u kullanarak binlerce Schneider Electric ürünü arasından dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. FAZTicaret.com’da bulunan anahtar priz, akım korumalı ve normal grup priz, otomatik sigorta ve kaçak akım koruma rölesi gibi şalt ürünleri, sanayi tip fiş-prizler, kasa ve buatlar, sigorta kuruları gibi birçok ürünü size özel iskontolarla alabilir veya çeşitli paket kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünleri favori listenize ekleyebilir, daha sonra kolayca tekrar satın alabilirsiniz. Türkiye’de esi benzeri bulunmayan ve sadece siz elektrikçilerimize özel bu proje sayesinde Schneider Electric ürünlerine bir tıkla kolayca ulasabilir, aldıgınız ürünleri taksitlendirebilir ve fazticaret.com'a özel sürpriz kampanyalardan ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Kargo takip seçeneğine tıklayarak satın aldığınız ürünleri izler, teslim süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. FAZTicaret.com’a hemen gelin FAZ’la hızlı, FAZ’la karlı, FAZ’la kolay alışverişi hemen keşfedin!

FazTicaret.com'un Avantajlarını Biliyor Musunuz?

FAZTicaret.com’la binlerce Schneider Electric ürününe 7/24, 365 gün ulaşabilirsiniz. Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunuz mu var? 444 30 30’u arayarak anında yardım alabilirsiniz veya info@fazticaret.com adresine eposta gönderebilirsiniz. Dilerseniz ayrıca sayfadaki “canlı destek” linkini kullanarak operatörlerimizle anında konuşabilirsiniz. FAZTicaret.com ‘dan yapacağınız her alışverişte puan kazanırsınız ve, bu puanları FAZPuan’da hediye çeki ve altın olarak veya FAZTicaret.com’da indirim olarak kullanabilirsiniz. FAZTicaret.com’a özel kampanyalar ve çok özel ürün paketleri ile Schneider Electric ürünlerini avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz. FAZTicaret.com’a hemen gelin FAZ’la hızlı, FAZ’la karlı, FAZ’la kolay alışverişi hemen keşfedin!