Size özel pratik ve avantajlarla dolu dünya E-ticaret’te!

Akbank, Denizbank, İş Bankası ve tüm Bonus özellikli kredi kartlarına 3 veya 6 taksit imkanı!

Gizlilik Politikası

Kullanım şartları

Bu web sitesine bağlandığınız veya erişim sağladığınız sürece , aşağıda belirtilen genel kullanım şartlarına ve bunların yanı sıra, bu sitenin belirli sayfalarında bahsi geçen ve zaman zaman güncellenen özel şartlara bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız.

Aksi belirtilmediği müddetçe, bu web sitesi, içeriği ve alan adı ile url'leri, http://www.schneider-electric.com, mülkiyeti tamamen Schneider Electric SA’ya aittir.

Schneider Electric SA

Schneider Electric SA
Genel Merkez:
35, rue Joseph Monier
92500 Rueil Malmaison - France
Yasal Statü: Fransa kanunlarına tabi, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu bulunan anonim şirket
Esas Sermaye: €2,095,476,960
Kuruluş Tarihi: 2 ve 4 Aralık 1871
542 048 574 numara ile Nanterre’de (Fransa) kayıtlıdır
Siret no. 542 048 574 01775 
Genel Merkez APE kodu: 6420Z
EU VAT kodu: FR 01 542 048 574

Yetkili kişi:

Aaron Davis
Chief Marketing Officer
Schneider Electric Industries SAS
35, rue Joseph Monier
92500 Rueil Malmaison - France

Sunucu:

IBM
Coldstream Building - Attn. Steve Zwart
1500 Aristides Blvd.
Lexington, KY 40511 ABD
Bu web sitesinin amacı Schneider Electric hakkında genel bilgiler sağlamaktır.

1. Ticari marka ve telif hakkı bilgileri

Schneider Electric markası ve Schneider Electric Industries SAS'ın bu web sitesinde adı geçen tüm tescilli ticari markalarının mülkiyeti tamamen Schneider Electric SA ve bağlı kuruluşlarına aittir. Sahibinin yazılı izni olmaksızın hiçbir amaçla kullanılamazlar. Bu web sitesi ve içeriği, Fransız mülkiyet yasası kapsamında (Code de la propriété intellectuelle français, bundan sonra “Yasa” olarak anılmıştır), metinleri, çizimleri ve modelleri de kapsayan telif hakkı yasaları ve ticari marka yasası uyarınca koruma altındadır. Yasada belirtilen şekilde kendi kişisel, ticari olmayan kullanımınız için olmadığı müddetçe, Schneider Electric’in yazılı izni olmaksızın, bu web sitesinin tamamını veya bir kısmını veya içeriğini hiçbir ortamda çoğaltmayacağınızı, ayrıca, bu web sitesine veya içeriğine hiçbir hiper metin bağlantısı kurmamayı da kabul etmiş sayılırsınız. Schneider Electric, web sitesinin veya içeriğinin kişisel ve ticari olmayan kullanımı için, riski kendinize ait olmak üzere, web sitesini “olduğu gibi” kabul ederek başvurmak için tanınan münhasır olmayan bir yetki haricinde hiçbir hak veya yetki vermez. Tüm diğer hakları saklıdır.

Daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki adresi kullanarak ilgili kişi ile irtibat kurabilirsiniz:
FR-webmaster-info@fr.schneider-electric.com

2. Bilgilerin güncellenmesi

Schneider Electric bu web sitesine her zaman erişilebilmesi için gerekli tüm gayreti gösterir. Bununla birlikte, teknik sorunlar nedeniyle ya da bakım çalışması veya iyileştirmeler sırasında siteye erişemeyebilir veya erişim güçlükleri yaşayabilirsiniz. Buna ek olarak, Schneider Electric bu sitedeki bilgileri güncel tutmak için tüm çabaları  göstermesine karşın, bilgilerin doğruluğu ve tamlığına ilişkin açık veya zımni hiçbir taahhütte bulunmaz ve garanti vermez.

Bu web sitesinin ve hiper metin bağlantıları yoluyla erişilebilen web sitelerinin içeriği herhangi bir zamanda, önceden haber verilmeksizin düzeltilebilir, değiştirilebilir veya güncellenebilir.

Schneider Electric bu web sitesinin ve web sitesine erişimin güvenli olduğunu veya bu web sitesinin zarara veya veri kaybına yol açabilecek virüsler veya hatalar içermediğini garanti etmez ve bunlara ilişkin hiçbir taahhütte bulunmaz veya garanti vermez. Verilerinizi virüslerden korumak sizin sorumluluğunuz altındadır.

Schneider Electric, herhangi bir türde ve nasıl oluşursa oluşsun, web sitesini kullanımınızdan veya siteye erişememenizden kaynaklanan hiçbir doğrudan, özel veya dolaylı zarar için sorumluluk kabul etmez.

3. Finansal bilgiler ve hisse senedi fiyatı bilgileri

Bu web sitesi yoluyla sağlanan bilgilerin, Schneider Electric SA hisse senetlerine veya herhangi bir Schneider Electric şirketi tarafından çıkarılan diğer tüm finansal araçlara yatırım yapmaya veya alıp satmaya yönelik bir teklif, davet veya teşvik niteliği taşıması ya da herhangi bir yatırım kararıyla bağlantılı herhangi bir tavsiye veya öneri sunması veya teşkil etmesi amaçlanmamıştır ve bu nitelikte oldukları düşünülmemelidir.

Bu web sitesinin Finans sayfasında yayınlanan hisse senedi fiyatı, harici bir firma tarafından sağlanmaktadır ve Schneider Electric üzerinde hiçbir kontrolünün olmadığı bu bağlantı aracılığıyla sağlanan bilgilerdeki herhangi bir gecikmeye veya hatalı bilgilere ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesi ayrıca Schneider Electric'in kontrolü altında olmayan başka dış web sitelerine açılan bağlantılar da sağlayabilir. Schneider Electric bu gibi web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir.

4. Gizlilik

Schneider Electric, sitede bulunan anketleri kullanarak web sitesine giren ziyaretçiler hakkında veri toplar. Bu veriler bilgi taleplerinize yanıt verebilmemizi sağlar. Toplanan ve kişisel veri içeren bilgiler yalnızca temel iletişim bilgilerinden oluşur (isim, adres, unvan, şirket ve adres, e-posta adresi, telefon ve faks numaraları).

Bu web sitesini ziyaret ettiğinizde gezdiğiniz sayfaların izlenebileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Fransız veri koruma mevzuatı (Yasa no. 78-17 Informatique, fichiers et libertés") uyarınca adınızı kullanarak bahseden bilgilere erişme ve bu bilgileri değiştirme, düzeltme veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakkı kullanmak için, FR-webmaster-info@fr.schneider-electric.com adresine bir e-posta gönderebilirsiniz.

http://www.schneider-electric.com ve http://www.schneiderelectric.com web sitesi Fransız veri koruma komisyonunda (Commission nationale de l'informatique et des libertés - CNIL) 899748 numarası ile kayıtlıdır.