Size özel pratik ve avantajlarla dolu dünya E-ticaret’te!

Akbank, Denizbank, İş Bankası ve tüm Bonus özellikli kredi kartlarına 3 veya 6 taksit imkanı!

Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1. SATICI BİLGİLERİ

SCHNEIDER ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ,

Manisa OSB 4. Kısım, Keçiliköyosb Mahallesi, Zeki Şairoğlu Caddesi, No:13, Manisa, Türkiye, MANİSA TİCARET SİCİL:13052-MERKEZ: MANİSA - MERSİS NO:617004206700014 - MESİR VERGİ DAİRESİ:6170042067 – www.schneider-electric.com

Telefon: 4443030

E-Mail : tr-elektrikci@schneider-electric.com

2. SATIŞA KONU ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

Ürünün temel özellikleri http://www.schneider-electric.com/products/tr/tr/ adresindeki Ürünler sayfasında açıklanmaktadır.

3. SATIŞ FİYATI, ÖDEME VE TESLİME İLİŞKİN BİLGİLER

3.1 Satışa konu ürünün türü, marka/modeli, adedi, satış bedeli ve ödeme şekli aşağıda belirtildiği gibidir:

{Cart}

Toplam Kargo Ücreti :

Toplam Teslim Fiyatı (KDV dahil) : {OrderTotal}

Teslimat Adresi:

Teslim Edilecek Kişi:

Fatura Adresi:

 

3.2 Ürün sevkiyat ücreti olan kargo ücreti siparişlerin 100 TL altında olması (KDV Hariç) takdirde ALICI tarafından ödenecektir. Teslim anında ALICI`nın adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI, edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. ALICI`nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun satıcıya iade edilmesinden dolayı oluşan giderlerden SATICI sorumlu değildir.

3.3 Teslimat’lar özel durumlar haricinde İstanbul il sınırları içinde 1 (bir) iş günü içinde tamamlanır.

3.4. Taşıma Konusu malın SATICI’dan alınıp alıcısına teslim edilene kadar olan sürede meydana gelebilecek zarar ve hasarlardan Türk Ticaret Kanunu hükümleri geçerli olmak kaydı ile kargo şirketi sorumludur.

3.5. SATICI kendi kontrolü dışındaki mücbir sebeplerden kaynaklanan ya da Grev, lokavt, tabi afetler veya iş anlaşmazlıkları gibi sebeplerden dolayı kargonun geç teslimi hasar ya da kaybından sorumlu tutulamaz.

3.6. ALICI, sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu Ön Bilgilendirme Formunu elektronik ortamda teyit edeceğini, herhangi bir nedenle sözleşme konusu ürün bedelinin ödenmemesi ve/veya banka kayıtlarında iptal edilmesi halinde, SATICI’nın sözleşme konusu ürünü teslim yükümlülüğünün sona ereceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4. İADELER

İadeler ile ilgili prosedür eticaret sözleşmesi içerisinde tanımlanmıştır.

 5. GEÇERLİLİK SÜRESİ

İşbu formda yer alan ürüne ilişkin olarak SATICI tarafından eticaret.schneider-electric.com.tr sitesinde ilan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme ve değişiklik yapılana kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerli olacaktır.

6. TEYİT

ALICI, işbu ön bilgilendirme formundaki bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI; bu ön bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur.

SATICI : SCHNEIDER ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ALICI:

Şirket  Ünvanı: {Company}

Adı-Soyadı :

E-posta : {Email}

Cep Telefonu Numarası: {MobilePhone}

Firma Adresi:

Posta Kodu: {ZipPostalCode}

Vergi Dairesi: {TaxOffice}

Vergi Kimlik Numarası: {TaxNumber}

TC Kimlik Numarası: {IdentificationNumber}

Tarih :